کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » دسته‌بندی نشده » گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا + تصاویر

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا + تصاویر

مراسم ازدواج می تواند صرف نظر از صرفه جویی شما، یک رویداد پرهزینه به حساب رود. در این بین هستند عروس خانم هایی که ترجیح می دهند لباس های عروسی گران و پر زرق و برق در مهم ترین روز زندگی خود به تن کنند. آیا می دانید گران ترین لباس عروسی های دنیا، چقدر هزینه در بر داشته اند؟ در این مطلب قصد داریم شما را با پر هزینه ترین لباس های عروس آشنا کنیم.

 

لباس عروس الماس، ۱۲ میلیون دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، گرانقیمت ترین لباس عروس های دنیا ، عکس مدل لباس عروس

یکی از گران ترین لباس عروسی در تاریخ، این لباس است که از ۱۵۰ قیراط الماس دوخته شده است! البته این لباس برای شخص خاصی مثل ملکه کشور خاصی نیست بلکه برای شوی لباس عروس در سال ۲۰۰۶ دوخته شده و الماس های بکار برده شده در دوخت آن، هنر دست «مارتین کتز» است. این لباس در مزونی در کالیفرنیا دوخته شده است. بیشتر با نام لباس عروس الماسی در دنیا معروف است و در شوی لباس عروس و فشن شوی دُبی در معرض نمایش گذاشته شده است. هیچ عروسی حاضر به پرداخت چنین مبلغ هنگفتی نبوده و این لباس هنوز در موزه باقی مانده است.

لباس عروس با الماس سفید یومی کاتسورا،۸/۵ میلیون دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، عکس مدل لباس عروس ، لباس عروس قدیمی

این لباس از طلای سفید دوخته شده و با الماس و مروارید در تور عروس تزئین شده است و ارزش آن ۸/۵ میلیون دلار است. خانم یومی کاتسورا، با مهارت تمام از عهده دوخت این لباس برآمده است. گفته می شود بیش از یک هزار مروارید و طلای سفید عیار پنج در دوخت لباس استفاده شده است. دنباله لباس عروس نیز مزین به الماس های سبز رنگ عیار ۸ است. این لباس گران قیمت نیز برای شخص خاصی دوخته نشده است.

لباس عروسی داناشا، ۱/۵ میلیون دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، لباس عروس قدیمی ، لباس عروس ملکه

این لباس عروسی راخانم داناشا لوکس با همکاری «جید گاندور» دوخته است. با اینکه طرحی کاملا ساده دارد اما حدود ۲۰۰ گرم طلای عیار۱۸ و الماس های ۷۵قیراطی در دوخت آن به کار رفته است. نکته قابل توجه در دوخت این لباس عروس، عدم استفاده از دنباله است.

لباس عروس با پر طاووس، ۱/۵ میلیون دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، لباس عروس ملکه ، لباس عروس میلیونی

هشت خیاط به مدت ۲ ماه بی وقفه کار کردند تا این لباس عروس را تهیه کنند و در نمایشگاهی در شهر نانجینگ چین به نمایش درآمد. فعالان از روی خشم برای دفاع از حقوق حیوانات دست به تهیه این لباس زدند ولی درعین حال در این این لباس از ۲۰۰۹ پر طاووس استفاده شده و هزینه این کار هنری به ارزش ۱/۵ میلیون دلار است.

لباس عروس کیت میدلتون، ۳۸۸ هزار دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، لباس عروس میلیونی ، لباس عروس میلیاردی

خانم کیت میدلتون نیز یکی از گران بهاترین لباس عروسی های تاریخ را به هنگام ازدواج با پرنس ویلیام به تن کرده بود. دنباله این لباس عروس، حدود ۹ فوت بوده و نمایی فوق العاده چشم گیر دارد. از ساتن سفید، تور حریر انگلیسی و شانل فرانسوی دوخته شده و چندین ماه طول کشیده تا دوخت آن تکمیل شود.

لباس عروسی پلاتینی مارو آدامی، ۳۷۳ هزار دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، لباس عروس میلیاردی ، لباس عروس

این لباس عروسی زیبا در هفته جواهرات در سال ۲۰۰۸ در هاتون گاردن در لندن به نمایش درآمد. این لباس از ابریشم بسیار با کیفیت دوخته شده و مزین به پلاتینیوم به ارزش ۲۴۰ پوند و یا حدود ۳۷۰ هزار دلار بود . این لباس نیز برای فرد خاصی دوخته نشده است.

لباس قرمز عروسی مزین به پلاتین فری رد، ۲۵۰ هزار دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، لباس عروس ، گرانقیمت ترین لباس عروس های دنیا

در چین و این بار در شهر ووهوو در سال ۲۰۰۷ یک لباس عروس دیگر به نمایش درآمد که در دسته گران قیمت ترین لباس عروس های دنیا قرار دارد. این لباس برای عروس های غربی غیرمعمول است ولی برای برخی از کشورهای شرقی مناسب است. بر روی یک زمینه قرمز، پلاتینیوم هایی به شکل گل می درخشد. ارزش این لباس ۲۵۰هزار دلار است

لباس عروسی ملانیا کانوس، ۲۰۰ هزار دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، لباس عروس ، گرانقیمت ترین لباس عروس های دنیا

گفته می شود دنباله این لباس عروسی به تنهایی از ساتن چند هزار دلاری گران قیمت و ابریشم اصیل دوخته شده است. از بیش از ۱۵۰ سنگ درخشان و کریستالی در طراحی لباس استفاده شده است.

لباس عروس با تکه های الماس، ۱۵۸ هزار دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، لباس عروس ، گرانقیمت ترین لباس عروس های دنیا

این لباس عروسی در سال ۲۰۰۷ در یکی از مزون های معروف چین در شانگراو دوخته شده است. از سنگ الماس سنگین در طراحی آن بکار برده شده و در نمایشگاهی در هنگ کنگ به معرض نمایش گزارده شده است. پارچه به کار برده شده در دوخت لباس از مرغوب ترین پارچه های ضخیم چینی است

لباس عروس۱۱۷ هزار دلار

گرانقیمت ترین لباس عروس ها در دنیا ، لباس عروس ، گرانقیمت ترین لباس عروس های دنیا

آخرین نمونه را با این لباس ساده اما گران به پایان می بریم. این لباس برای عروس خانم های اشرافی دوخته شده و بیش از چندین الماس و سنگ قیمتی در دوخت آن به کار برده اند. گفته می شود این لباس عروس همچنان در معرض دید عموم قرار دارد تا شاید عروس خوش شانسی آن را به تن کند.

منبع namnak.com/ نمناک

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ