لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه » ورزش » واکنش تند و تیز مهدی رحمتی به صحبت های قلعه نویی!

واکنش تند و تیز مهدی رحمتی به صحبت های قلعه نویی!

امیر قلعه نویی روز گذشته با حضور در برنامه نوروز فوتبالی در شبکه ورزش در خصوص سید مهدی رحمتی از استقلال در فصل گذشته گفت: «رحمتی سال قبل در لیست من بود و می توانید از افشارزاده بپرسید. من به او گفتم تو کاپیتان تیم هستی و چند بار به دیدن من آمد و گفتم برود ساکش را بردارد و بیاید سر تمرین اما او خواسته ای داشت که اگر قبول می کردم اصول مربیگری ام را زیر سوال گذاشته بودم. او گفت مربی دروازه بانان تیم حمید بابازاده باشد کریم بوستانی نباشد که این در حیطه اختیارات او نبود. البته این بحث را خواهشی مطرح کرد. با این وجود اگر من خواسته اش را قبول می کردم، اصول مربیگری ام زیر سوال می رفت. به همین دلیل او از تیم جدا شد.»

امیر قلعه نویی ، امیر قلعه نویی ، امیر قلعه نویی در شبکه ورزش

حالا رحمتی در مقام پاسخ به این اظهارات متنی را در صفحه اجتماعی خود به این شرح منتشر کرده است:

«بازی های نخ نما شده، نقشه های تکراری با “نقاب”های فریبنده اما من و هواداران واقعی استقلال همین امروز به فوتبال نرسیدیم که فریب این ترفندها را بخوریم!

بعد از بازی با پدیده حرف هایی زدم که خیلی زود نشانه هایش را دیدیم. واقعیت ها و مستندات افشا خواهد شد، پس فعلا فقط به استقلال فکر می کنیم تا به وقتش خاطرات شنیدنی از افراد و اطرافیانشان را تعریف کنیم و “نقاب” از چهره آنها برداریم!

“حرف” نزده را همیشه می توان زد.»

مهدی رحمتی ، امیر قلعه نویی در شبکه ورزش ، واکنش مهدی رحمتی به قلعه نویی

واکنش تند و تیز مهدی رحمتی به صحبت های قلعه نویی!

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ