آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه » ورزش » سوریان دیگر حاضر به کشتی گرفتن نشد

سوریان دیگر حاضر به کشتی گرفتن نشد

سوریان دیگر حاضر به کشتی گرفتن نشد

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی فرنگی

به گزارش آنا،حمید سوریان پس از شکست مقابل شینوبو اوتا از ژاپن در دور نخست مسابقات گزینشی المپیک در قزاقستان و ناکامی در رسیدن به سهمیه المپیک ، با توجه به صعود حریفش به فینال این مسابقات راهی دیدار شانس مجدد شد تا بتواند با کسب پیروزی در این مرحله به رده‌بندی برود و برای رسیدن به مدال برنز که هیچ ارزش خاصی هم نداشت مبارزه کند.

اما سوریان با توجه به تشریفاتی بودن شرکت در این مرحله و حتی راه یابی به دیدار رده بندی و احتمال رسیدن به مدال برنز،قید حضور در این مرحله را زد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

کشتی‌گیرانی که موفق به رسیدن به فینال این مسابقات می‌شوند جواز حضور در المپیک را بدست می‌آورند.رقیب ژاپنی سوریان به همراه لومین وانگ از چین با صعود به فینال این وزن موفق شدند سهمیه المپیک ریو را بدست بیاورند.

تاکنون در روز نخست این رقابت‌ها و در وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی فی پنگ از چین و ژاناربک کنژی‌یف از قرقیزستان با حضور در فینال موفق به کسب سهمیه المپیک شدند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد نیز ری هیگوچی از ژاپن و جانسیک یو از کره‌جنوبی و در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد نیز سوسوکه تاکاتانی، نایب قهرمان ۲۰۱۴ جهان از ژاپن و گالیمجان یوسربائف از قزاقستان فینالیست شدند و به سهمیه المپیک رسیدند.

در ادامه این رقابت‌ها بشیرباباجان‌زاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی شنبه و امید نوروزی در وزن ۶۶ کیلوگرم کشتی فرنگی و کمیل قاسمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد روز اول فروردین ماه برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل به مصاف رقبای خود می روند.

دومین مسابقات گزینشی المپیک برای کشتی گیران از سراسر جهان اوایل اردیبهشت سال ۹۵ در اولان باتور مغولستان برگزار می شود که در هر وزن سه نفر در رشته مردان مجوز حضور در المپیک را کسب می کنند.

آخرین رقابت گزینشی المپیک نیز ۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت ۹۵در شهر استانبول ترکیه انجام خواهد شد که در هر وزن دو نفر اول رشته مردان مجوز حضور در مسابقات را به دست می‌آورند.

اخبار  ورزشی  –  آنا

akapo.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ