آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » اخبار فرهنگی و هنری » زمان دقیق پخش سریال ماه تی تی از شبکه خانگی

زمان دقیق پخش سریال ماه تی تی از شبکه خانگی

 

بعد از موفقیت سریال «شاهگوش» در شبکه خانگی داوود میرباقری مینی سریال «دندون طلا» را براساس نمایشنامه ای از خودش برای این شبکه تولید کرد؛ این سریال که در سال جاری وارد شبکه خانگی شد از جمله محصولات پرمخاطب این شبکه بود و موفقیتی دیگر را برای میرباقری و تیمش رقم زد.

میرباقری بلافاصله بعد از فراغت از تولید «دندون طلا» مقدمات تولید سریالی دیگر را برای شبکه خانگی فراهم کرده است. سریالی که «ماه تی تی» نام دارد و طرح ابتدایی آن را میرباقری سالها پیش از این و بعد از ساخت کمدی «آدم برفی» نوشته اما فرصت ساخت سریال به دلیل تکیه فراوان آن بر جلوه های ویژه فراهم نشد و این چنین شد که این طرح دو دهه ای مسکوت ماند تا امسال که بالاخره مقدمات تولید آن فراهم شد.

بخش عمده فیلمنامه نوشته شده

رسول نجفیان که در سالهای اخیر یکی از اعضای گروه ثابت داوود میرباقری بوده و در «شاهگوش» هم به عنوان کارگردان دوم فعالیت می کرد و در «ماه تی تی» هم به عنوان بازیگر حاضر خواهد بود درباره تازه ترین وضعیت تولید این پروژه گفت: این روزها نگارش فیلمنامه با همکاری آزاده محسنی و الهه میرباقری و نظارت دقیق داوود میرباقری در حال انجام است. بخش عمده فیلمنامه نوشته شده  و بخشهای باقیمانده در روزهای آتی نوشته خواهد شد.
وی درباره زمان آغاز فیلمبرداری این پروژه بیان داشت: انشاءا.. بعد از عید کار کلید خواهد خورد و اگر همه چیز مطابق برنامه باشد فکر می کنم اولین سکانسها اردیبهشت ماه فیلمبرداری شود.

منبع /jadide.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ