انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
خانه » زناشویی و کودکان » دانستنی های نوزادان » در بارداری دور فلفل سیاه و کاسنی را خط بکشید

در بارداری دور فلفل سیاه و کاسنی را خط بکشید

سوال : ۳۳ سال دارم و چهار ماه که رژیم پسردارشدن رو می گیرم  و تحت مراقبت دکترهستم. ماه اول عفونت داشتم واین ماه اقدام داشتیم. قرص کلومفین خوردم وآمپول زدم تا تخمک آزاد شود. سونوگرافی هم کردم برای روز خوردن فلقلتخمک گذاری و در کل همه چیز را رعایت کردم.همسرم هم قرص ویتامین  ای وعرق کاسنی می خورد و با این وجود باردارنشدم. البته سه روز عقب انداختم و بعد لک قهوه ای دیدم و روز چهارم ظهرخونریزی داشتم. دکتر گفت پریود شدم و باز این ماه اقدام می کنم و رژیم را هم ادامه می دهم. این بارداری چهارمم است و سه دختر به دنیا آوردم که یکی از آن ها فوت کرد. ضمنا سزارینی هم هستم.
پاسخ دکتر رقیه شمیسایی، متخصص زنان و زایمان:
رژیم غذایی تا حدی تاثیر گذار است، اما این تاثیر ۱۰۰ در صد نیست. اگر تمایل زیادی به پسر دار شدن دارید، می توانید به مرکز نازایی در تهران و مرکز رویان یا مراکز دیگر مراجعه کنید. اگر بحث نازایی مطرح است می توانید با استفاده از آی یو آی هم حامله شدن تان را سرعت ببخشید و هم این که جنسیت فرزندتان به طور قطع پسر شود. البته بعضی از خانم ها تصمیم می گیرند با استفاده از برخی مواد غذایی مثل فلفل و کاسنی رژیم غذایی پسردار شدن بگیرند. اما هیچ تضمینی برای گرفتن نتیجه گرفتن از این راه وجود ندارد.
منبع niniban.com
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ