هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
خانه » سلامت » داروهای گیاهی و طب سنتی » خواص هویج دردرمان قاعدگی های سخت با تخم هویج +نحوه مصرف

خواص هویج دردرمان قاعدگی های سخت با تخم هویج +نحوه مصرف

 درمان قاعدگی های سخت با تخم هویجباز کننده قاعدگی.هویج گرم است یا سرد.خواص بذر هویج فرنگیقاعده آور قوی.هویج و قاعدگی.خواص هویجفرنگیهویج فرنگی چیستخواص بذر هویج فرنگی.هویج و قاعدگی.خواص فلفل سیاه نکوبیده.خواص هویج فرنگی.هویج فرنگی چیست.خواص دارویی هویج

درمان قاعدگی های سخت با تخم هویج

درمان قاعدگی های سخت با تخم هویج

 

خواص درمانى تخم هویج:
۱- تخم هویج مدرّ است و براى معالجه استسقا(نام مرضی که بیمار آب بسیار خواهد) مفید مى‏باشد، براى بیماریهاى کبد و اسهال‏هاى ساده و مزمن و اسهال خونى مزمن مؤثر است.

درمان قاعدگی های سخت با تخم هویج

۲- یک تا ۵ گرم از تخم هویج را بکوبید و بخورید. باد و گاز معده را برطرف مى‏سازد.
۳- یک قاشق قهوه‏خورى تخم هویج را در یک فنجان آب جوش دم کنید و بخورید. قاعدگى را باز مى‏کند و قاعدگى‏هاى سخت را آسان مى‏سازد.

ترکیب شیمیایى تخم هویج: تیگلیک‏اسید- آسارون- بیزابول- اسانس روغنى فرّار شامل دوکول و کاروتال.

منبع:

بوعلی

حاجى شریف، احمد، اسرار گیاهان دارویى، ۱جلد، حافظ نوین – تهران، چاپ: چهارم، ۱۳۸۶ ه.ش

مجله سه تیا پیشنهاد می کنیم حتما حتما  قبل از مصر ف دارو های گیاهی  از یک متخصص داروی گیاهی اطلاعات کسب کنید سپس مصرف کنید که ممکن هست بعضی از گیاهان دارویی با بدن شما سازگار نباشد به جای خوب تر شدت شاید بدتر شود  این مطلب فقط برای کسب اطلاعات بیشتر شما در این زمینه می باشد  و مجله سه تیا هیچ  مسولیتی  قبول نمی کند .. با تشکر..

 

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ