یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » اخبار روز » اخبار اقتصادی و بازرگانی » حذف ۳ میلیون نفر از لیست یارانه تا پایان امسال

حذف ۳ میلیون نفر از لیست یارانه تا پایان امسال

میدری معاون امور رفاهی وزیر تعاون درگفتگو باخبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص حذف یارانه ۶ میلیون نفر تا پایان امسال گفت: امسال بنا بود ۶ میلیون نفر از لیست یارانه بگیران حذف شوند که تاکنون ۳ میلیون نفر از این افراد از لیست خارج شده اند.

وی در پاسخ به این سوال که معیار حذف ۳ میلیون نفر بر چه اساسی بوده است، تصریح کرد: حذف برخی از یارانه بگیران از لیست اشتباه بوده و بعد از بررسی به آنها عودت داده شده و یا خواهد شد.

میدری اظهار داشت: افرادی که دارای شماره یا کارت ملی و یا اینکه از لیست آمار ثبت احوال خارج نشده اند همچنان یارانه به آنها تعلق می گیرد که احتمال داردبرخی از این افراد ساکن خارج از کشور یا جز فوت شدگان باشند.

معاون امور رفاهی وزیر تعاون با اشاره به اینکه هیچ مکانیسم دقیقی برای شناسایی این افراد وجود ندارد، گفت:بر اساس اعلام ثبت احوال ۳ درصد از افراد فوت شده در قبرستان های نامشخص و یا حتی خارج از کشود دفن شده اند که هیچ راهی برای شناسایی این افراد وجود ندارد و احتمالا برای این افراد همچنان یارانه واریز شود.

همچنین وی با اشاره به طرح حذف ۱۵ میلیون یارانه بگیر افزود: این طرح توسط کمیسیون اجتماعی در مجلس مطرح شده و قرار است مورد بررسی قرار بگیرد و تاکنون هیچ تصمیمی درباره این موضوع اتخاذ نشده است.

انتهای پیام/اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ