قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » بیماری سرطان عباس کیارستمی؟

بیماری سرطان عباس کیارستمی؟

سرطان عباس کیارستمی, بیماری عباس کیارستمی, عباس کیارستمی

در حالی که برخی رسانه‌ها از کسالت عباس کیارستمی نویسنده و کارگردان سینما و بستری شدن وی در بیمارستان خبر داده بودند جدیدترین خبرها از وضعیت عمومی وی حاکی از آن است که کسالت برطرف شده است.

حال عمومی کیارستمی رضایت‌بخش است و این هنرمند کشورمان دوران نقاهت را پشت سر می‌گذارد.

عباس کیارستمی از هنرمندان پیشکسوت ایرانی است که در جهان نیز با فیلم‌ها و عکس‌هایش شناخته می‌شود.

این درحالیست که روز گذشته مصاحبه ای منتشر شده بود که در آن فریدون جیرانی اعلام کرده بود که ممکن است کیارستمی به سرطان روده مبتلا شده باشد! انتشار همین خبر با واکنش فریدون جیرانی همراه شده است.

فریدون جیرانی کارگردان سینما با تاکید بر اینکه گفتگویی که یکی از رسانه‌ها با وی منتشر کرده و به نقل از وی درباره آخرین وضعیت بیماری عباس کیارستمی اطلاع‌رسانی کرده مورد تاییدش نیست گفت: شنیده‌های من حاکی از آن است که حال آقای کیارستمی خوب است و از بیمارستان مرخص شده‌اند.

وی افزود: قطعا دقیق‌ترین اطلاعات از وضعیت عباس کیارستمی را می‌توان از خانواده وی پرسید و بنده هم مطلبی که به نقل از من در یکی از سایت‌ها منتشر شده تایید نمی‌کنم و درباره بیماری آقای کیارستمی هم منابع موثق باید نظر بدهند نه من.

jadide.ir

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ