آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
خانه » دانش و فناوری » آمازون اکو موسس اپل را شگفت‌زده کرده است

آمازون اکو موسس اپل را شگفت‌زده کرده است

تصورش را بکنید، برای اینکه از منشی هوشمند گوشی‌تان استفاده کنید، باید قبل از هر چیز بلند شوید، سپس دست‌تان را دراز کنید، اگر به گوشی‌تان رسید، آن را بر دارید و در نهایت هم کلیدش را فشار دهید. در حال حاضر استفاده از منشی‌های هوشمند خیلی سخت است! یا حداقل این حرفی است که موسس شرکت اپل، «استیو وازنیک» زده است.

منشی هوشمند اپل یعنی Siri در پاسخ دادن به سوالات مختلف، بسیار بهتر از رقبای‌اش عمل می‌کند.

وازنیک در مصاحبه‌ای به شبکه‌ی تلویزیونی CNBC گفته است که آمازون اکو او را حسابی خوشحال کرده است: “در حال حاضر به طور عجیبی برای آمازون اکو هیجان‌زده هستم. اگر درست بگویم، فکر می‌کنم که پلتفرم بزرگ آینده‌ی نزدیک همین آمازون اکو باشد.”

آمازون اکو، یک اسپیکر و میکروفون است که وسط خانه‌ی‌تان می‌نشیند و همیشه به حرف‌های‌تان گوش می‌دهد. واز می‌گوید: “اینکه مجبور نیستیم چیزی را بلند کنیم و از هر اتاقی در خانه با آن صحبت می‌کنیم، بسیار شگفت‌انگیز است.”

استیو وازنیک

 

می‌توانید مطمئن باشید که این جملات را از خودمان در نمی‌آوریم، اما وازنیک در پایان مصاحبه‌اش می‌گوید: “اکو، نهایت نعمت و آزادی است.”

در حال حاضر، منشی هوشمند اپل یعنی Siri در پاسخ دادن به سوالات مختلف، بسیار بهتر از رقبای‌اش عمل می‌کند. منتظر می‌نشینیم تا ببینیم آیا اپل هم می‌خواهد وسیله‌ای مثل اکو عرضه کند یا نه.

منبع: CNET

mag.digikala.com

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکرلينكمنبع مجاز می باشد. مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و مجله سه تيا هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد - طراحی شده توسط پارس تمز-انتشار توسط تولز کمپ